חתונה על הים

עיצוב חופות, עיצוב חופה – אמרלו עיצוב אירועים

לייעוץ ללא התחייבות התקשרו: 050-9710166 או השאירו פרטים:

סיפור האהבה שלך ושל בן זוגך עומד להגיע לשיא חדש ביום חתונתכם. שיא שיתרחש בערב מלא קסם, בחתונה על הים. חתונה על חוף ים יפהפה, רומנטית, מרגשת, בה כל האורחים והמוזמנים יגיעו להתייחד איתך באירוע מלא אהבה.

חתונה על הים מיוחדת מעצם מיקומה, הנוף הנישא מכל עבר משרה אווירה מלאת רוחניות, המתעצמת לאור המשמעות של אירוע חתונה. אירוע בה של יחידים הופכים לזוג, ומתחילים מסע משותף יחד. שנים שהופכים ליחידה אחת, למשפחה.

עיצוב אירועים – חתונות על חוף הים

תפאורת חוף הים מספקת יופי טבעי, אותו ניתן להעשיר ולהאדיר באמצעות עיצוב אירועים מקצועי. לעצמה הטבעית הקיימת מתנודות הגלים, התנפצותם אל הסלעים, שקיעה מרהיבה, מתווספים אלמנטים עיצוביים מרהיבים, ויוצרים אירוע אלגנטי ורומנטי במיוחד. אמרלו עיצוב אירועים מעצבים אירועי חתונה על חוף הים בסגנונות וקונספטים מותאמים אישית. עיצוב בו משתלבים נפלאות הטבע עם כל הדרוש ליצירת אירוע ברמה יוקרתית.

חתונה בים, חתונות מיוחדות - אמרלו עיצוב אירועיםחתונה בים, חתונה בטבע - אמרלו עיצוב אירועים

שזירת פרחים לחתונה – קבלת פנים מעוצבת

האורחים מגיעים לקבלת הפנים, שם מקבל את פניהם מתחם מעוצב, המבטא ביופיו את האישיות שלך, הקסם שאת מעוניינת לחלוק עימם ביום החגיגי שלך. לצלילי המוזיקה הנשמעת ברקע, רוח נעימה הנושבת מהים, יוכלו האורחים ליהנות מאטרקציות מיוחדות לחתונה אותן אנו באמרלו נשמח להעניק להם. צוות שזירת פרחים לאירועים המקצועי שלנו יעניק לכל אורח תכשיטים פרחוניים, אשר ישזור עבורן בבוטיק הפרחים המעוצב שהוקם במקום. תכשיטים אותם יוכלו האורחים לענוד, להתקשט ולהתהדר בהם, כך שיוכלו גם הם לחוש את התרוממות הרוח הצפויה באירוע. הבוטיק המעוצב באלגנטיות יוקרתית יספק מתנות פרחוניות לאורחים הנרגשים, איתם יוכלו להצטלם בעמדות הצילום המיוחדות אותן אנו מספקים באירועים. ההפתעה על פני האורחים לא תאחר להגיע, ועימה גם ההתלהבות והרצון לקחת חלק בפעילות מיוחדת במינה.

הרמוניה באוויר – חתונה על הים

חתונה על הים, אם מתקיימת בערב או בצהרי היום, יוצרת עבור כלל המוזמנים צפייה לאירוע מסוג אחר. אנו באמרלו עיצוב אירועים נוודא כי הציפיות שלך, של בן זוגך ושל כל משתתף באירוע יתגשמו. עיצוב אולם החתונה ועיצוב שולחנות לאירועים באלמנטים טבעיים בקונספט לחתונה שתבחרי, סידורי פרחים מיוחדים שיעצימו את האווירה המיוחדת, עיצוב חופה על רקע הים, בה ישולבו פרחים טבעיים בשזירה מקצועית, עיצוב זר כלה לראשך, יחד ניצור עבורך אירוע בו כל פרט ופרט ישדר את מי שאת. את הסגנון שלך.

אם הים קרוב לליבך,  אם את מתחברת לאנרגיה הנוצרת בחתונה על חוף הים, אנו באמרלו עיצוב אירועים נשמח לספק לך חתונה בלתי נשכחת. צוות המעצבים שלנו יעמוד לרשותך בתכנון אירוע חתונה שטרם היה כמותו. התקשרי עוד היום! טלפון: 050-9710166 או שלחי לנו מייל לכתובת: amarelu7@gmail.com

חתונה על הים, עיצוב חתונות - אמרלו עיצוב אירועיםחתונה על הים, אירועים על הים - אמרלו עיצוב אירועים

מידע נוסף בתחום: