חתונה בים

חתונה בים, אירועים בטבע – אמרלו עיצוב אירועים

אנו מומחים בעיצוב אירועים בחוף הים ויודעים להפוך את החלל המופלא לקסם אינטימי, לפגישת ייעוץ ללא התחייבות התקשרו: 050-9710166 או כתבו!

רחש הגלים המתנפצים על הסלעים, רוח נעימה, אוויר נקי, הטבע במלוא עוצמתו.  האווירה המרגיעה ביותר, המאפשרת התחברות רוחנית ונפשית, רגיעה אמתית, מתרחשת בעת חתונה בים. החתונה שרבים חולמים ומפנטזים עליה יכולה להיות החתונה שלך.

עיצוב אירועים – חתונה בים

יום החתונה שלך קרב, ואת כבר יכולה לדמיין את הקסם מעבר לפינה. חתונה בים לא חייבת להישאר בגדר חלום רחוק מסרט הוליוודי, ואנו באמרלו עיצוב אירועים נשמח להפוך את חלומך למציאות. אנו נעצב עבורך חתונה על חוף הים בקונספט ייחודי ובעזרת אלמנטים טבעיים המשתלבים עם הקונספט.

האווירה הקסומה שתיווצר באירוע תיזכר על ידי האורחים למשך זמן רב, ותאפשר להם לחוות אירוע שטרם חוו.

עיצוב אירועים לחתונה בים בהתאמה אישית, אמרלו עיצוב אירועיםעיצוב אירועים לחתונה בחוף הים לפי דרישה, אמרלו עיצוב אירועים

עיצוב חופה לחתונה בים

שביל חופה מעוצב, ובו משולבים פרחים טבעיים . את עומדת עם שמלתך, הינומה לראשך, וההתרגשות אוחזת בכל נימי גופך. עוד רגע ותתחילי לצעוד אל עבר החופה. עיני הקהל כולו נישאות אליך, שקט מסביב. רק רחש הגלים מפר את הדממה. בסוף השביל ניצבת חופה מעוצבת מרהיבה ביופייה, מעוטרת בדים לבנים, פרחים ייחודיים, ובה עומד אהובך, מחכה לרגע שיוכל לאחוז בך בזרועותיו.

עיצוב אירועים לחתונה בים בקונספט ייחודי, אמרלו עיצוב אירועים

חתונה מעוצבת על חוף הים

ההרמוניה ניכרת בכל פינה. אלמנטים עיצוביים רבים משתלבים לכדי אירוע חתונה יוצא דופן בטהרתו, ברוחניותו, באווירה המיוחדת והמרגשת הנוצרת בו. החופה, השביל המוביל אליה, שולחנות האירוע, אזור קבלת הפנים, כולם מעוצבים בצורה הרמונית, המדגישה את עוצמת הטבע והים. אנו באמרלו עיצוב אירועים נדאג לעצב עבורך את מתחם החתונה על חוף הים כך שיראה כמו חלום שהפך למציאות.

שזירת פרחים לחתונה על הים

בחתונה שלך בים נוכל לשלב אטרקציה מיוחדת, שאנו נעצב בהתאמה מושלמת לסגנון העיצובי הכולל. אטרקציה ממנה יוכלו האורחים שלך ליהנות לאורח כל האירוע, מרגע קבלת הפנים ועד סיום החתונה. עמדת שזירת פרחים בחתונה תופעל על ידי צוות השוזרות שלנו באמרלו עיצוב אירועים, שוזרות בעמדת שזירת פרחים לאירועים יעניקו לכל אורח תכשיטי פרחים מיוחדים, אותם יוכלו לענוד בחתונה, להצטלם איתם בעמדות הצילום המיוחדות שנספק עבורך. דוכן פרחים לחתונה היינה אטרקציה מיוחדות לחתונה ומותאמת לקונספט החתונה.

עיצוב חופות, עיצוב גן אירועים - אמרלו עיצוב אירועיםחתונה על הים, חתונות בטבע - אמרלו עיצוב אירועיםזר כלה, זרי כלה מיוחדים - אמרלו עיצוב אירועיםמידע נוסף בתחום: