חתונה ביפו

חתונה ביפו, חתונות מיוחדות – אמרלו עיצוב אירועים

לייעוץ ללא התחייבות התקשרו: 050-9710166 או השאירו פרטים:

אירוע החתונה שלך הוא אירוע מיוחד, אירוע בו מגיעים אורחים רבים, חברים, מכרים ומשפחה לחגוג עמך ועם בן זוגך את יום חתונתך. ההתרגשות שאת וודאי חובה כבר מהרגע בו קיבלת את הצעת הנישואין מאהובך, צפויה רק להתעצם. התרגשות ושמחה המרחיבה את הלב, אשר תגיע לשיאה ביום האירוע. כאשר את מדמיינת לעצמך את יום זה, תרצי שיהיה בו קסם יוצא דופן. קסם זה מתאפשר כאשר מקיימים חתונה באזור מלא קסם משל עצמו. רומנטיקה, ייחודיות, יוקרה, ושפע, כל אלו מתאפשרים בעת קיום חתונה ביפו.

עיצוב אירועים, אהבה בכל פינה ואבן

אם החלום שלך כולל רצון לחתונה אינטימית, חתונה מיוחדת באווירה קסומה, חתונה ביפו בהחלט יכולה להגשים אותו עבורך. ביפו קיימת אווירה יוצאת דופן. אווירה המשלבת ישן מול חדש, מסורת, אותנטיות, יופי הניבט מכל פינה, סמטה ונקודת תשקיף. בעיר יפו, בין החומות העתיקות לטיילת חוף הים, ניתן לחוש בקלות בייחודיות הטמונה בה. שילוב בין חתונה באולם לחתונה בגן, המאפשר לך לחגוג באופן מיוחד.

זר כלה, זרים לכלות - אמרלו עיצוב אירועים

עיצוב חתונת קונספט ביפו

ביפו הרומנטיקה מורגשת באוויר, דבר אשר תורם ומעשיר  את האווירה מיוחדת בכל אירוע חתונה הנערך בה. אנו באמרלו עיצוב אירועים נשמח להעניק לך חתונה ביפו בהתאם לקונספט הייחודי רק לך. חתונה אשר כל רכיבי העיצוב הנכללים בה ישולבו לתוך קונספט אחיד, שיבטא את מי שאת, מי שאתם, את מה שחשוב לכם שישוקף לאורחים באירוע. את החתונה שלך יזכרו לאורך זמן וידברו עליה רבות.

עיצוב חופות, עיצוב גן אירועים - אמרלו עיצוב אירועיםזר לראש לכלה, זרים לראש לכלה - אמרלו עיצוב אירועים

שזירת פרחים לחתונה

אם תבחרי להעניק לנו באמרלו עיצוב אירועים את הכבוד, ולאפשר לנו לקחת חלק בתכנון  חתונתך, נרצה קודם כל להכיר אותך. להבין מה חשוב לך, מה תרצי שיבוא לידי ביטוי במסגרת יום חתונתך, מה הסגנון המדבר אליך, אשר יאפשר לך להרגיש ביום חתונתך כפי שתמיד חלמת שיהיה. אנו נציע לך אלמנטים עיצובים ייחודיים בהתאמה לקונספט שיבחר על ידיך. אנו מקיים עמדת שזירת פרחים לחתונה, בה שוזרות הפרחים המיומנות והחייכניות שלנו מקבלים את האורחים בכניסה. ומעניקים לכל אורח קישוט מעוצב מפרחים טריים: קשתות לשיער, סיכות דש לבגד, סיכות שיער פרחוניות, ותכשיטי פרחים טריים ויפיפים – חוויה שלא ישכחו האורחים והמוזמנים גם לאחר שהאירוע יסתיים.

נתאים את כל הפרטים לכדי מעטפת כוללתשתיצור את האווירה הנדרשת בצורה המושלמת.
לפרטים צרי אתנו קשר מייל: amarelu7@gmail.com טלפון: 050-9710166.

עיצוב אירועים ועמדת שזירה לאירועים, אמרלו - עיצוב שולחנות לאירועים ייחודים בקונספט בהתאמה אישיתאמרלו עיצוב אירועים ועמדת שזירה לאירועים - עיצוב אירועים ביער, עיצוב אירוע בים ובשטח

מידע נוסף ורלוונטי: