זר כלה

זר כלה, זר כלה אביבי – אמרלו עיצוב אירועים

לפרטים ולמידע נוסף צרו עמנו קשר בטלפון מספר: 050-9710166 או כתבו לנו:

ההתרגשות כבר אוחזת בך. את עומדת בפני יום חתונתך, יום המוקדש לך. ביום זה תחושי כמו מלכה, אשר כל תשומת הלב נישאת אליה. וכמלכה שאת, ראוי כי כל כולך יבטא זאת. שמלת כלה מרשימה וזר כלה שזור פרחים, אלגנטי, רומנטי,כפרי .. שיעוצב במיוחד עבורך.

זר כלה שילווה אותך ביום חתונתך

בוקר החתונה שלך הוא בוקר מיוחד במינו. זה הבוקר האחרון שלך בתור אישה רווקה. הבוקר בו תתכונני ליום מלא בהתרגשות, ששיאו בטקס החופה. כבר בשלב ההכנות תחושי בהתרוממות הרוח, בהתרגשות, בקסם המיוחד שמתחולל ביום שכזה. לחייך יסמקו מהתרגשות, בעודך מתכוננת ונערכת לצילומים המקדימים את האירוע. לבושה בשמלת הכלה המדהימה שבחרת, מאופרת, יפהפייה, עם זר כלה הנשזר עבורך ויהיה מורגש בכל תמונות החתונה.

זר כלה, זר כלה וינטאג' - אמרלו עיצוב אירועים

המפגש המרגש עם בן זוגך

דמייני את הרגע. בן זוגך, עמו את צפויה לבוא בברית הנישואין, רואה אותך בשמלת הכלה וזר הכלה בידייך. פרפרים בבטן, התרגשות המגיעה לשיאים חדשים, רגע מלא באהבה. אולם האירועים או גן האירועים שאת מזמינה אילו את אורחייך מקבל מראה מיוחד וחגיגי בעיצוב אירועים מושלם ומהודר.

זר כלה, זר פרחים לחתונה - אמרלו עיצוב אירועים

כניסה מרשימה לאירוע

האירוע עומד להתחיל. האורחים כבר ממתינים במתחם קבלת הפנים המעוצב. נרגשים לראות אותך לראשונה, לבושה ככלה. את נכנסת נרגשת למקום, אוחזת זר כלה מיוחד, אשר עוצב באופן מקצועי בדיוק בסגנון האהוב עליך. הסגנון המבטא באופן ייחודי את מי שאת. זר המשלים ומעצים את ההופעה שלך, וממקסם אותה לכדי שלם.

זרי כלה מעוצבים

אמרלו עיצוב אירועים מתמחים בעיצוב זרי כלה מיוחדים במינם. זרי כלה בסגנונות שונים, מותאמים לקונספט העיצובי אותו תבחרי, עליו חלמת. זר פרחים לכלה אשר ישולב כמעטפת כוללת, תואמת לשמלת הכלה, לסגנון האיפור שלך, לאירוע כולו. את הזר אנו נעצב בדיוק מושלם למידותיך, כך שתוכלי לאחוז בו בנוחות ולא לחוש בקיומו כמעט בכלל.

זר כלה, זר פרחים לכלה - אמרלו עיצוב אירועיםזר כלה, זרי כלה מיוחדים - אמרלו עיצוב אירועים

שפע של פרחים שזורים

זר כלה סחלבים, שושן צחור, ורדים, שושנים,ליליות, נץ חלב … זר בסגנון רומנטי, נשפך, מודרני, כפרי. שפע של סגנונות זרי פרחים, תוך שזירה עדינה ומקצועית, תספק לך זר כלה מושלם. זר כלה שאנו באמרלו עיצוב אירועים נשזור במיוחד בשבילך.

אמרלו עיצוב פרחים לשיער כלה

באמרלו עיצוב זר פרחים לחתונה עבור הכלה נעשה קודם כל באהבה. צוות השוזרים שלנו רואה זאת כשליחות להעניק לכל כלה המגיעה לפתחנו זר לחתונה מעוצב, מיוחד, אשר נשזר בהתאמה אישית לסגנונה האישי ולטעמה הייחודי.

זר פרחים לראש לכלה, זרים לראש - אמרלו עיצוב אירועיםזר פרחים לראש לכלה, זר פרחים מעוצב - אמרלו עיצוב אירועים

מידע נוסף רלוונטי:

מעוניינים לראות את הגלריה המלאה? היכנסו לזר כלה – גלריית תמונות