חתונות מיוחדות

חתונות מיוחדות השירותים שלנו 2

נשמח להיות שותפים לתהליך המרגש של תכנון ועיצוב חתונת קונספט מיוחדת עבורך, ולהיות שם לכל אורך הדרך, התקשרי: 050-9710166 או כתבי לנו!

את יום החתונה שלך וודאי תזכרי לאורך זמן רב. יום מרגש, בעל משמעויות רבות עבורך ועבור בן זוגך. יום זה מהווה שיא מיוחד, המסמל שינוי משמעותי בחייך. עצמי רגע את עיניך ודמייני את רגע זה. הרגע בו את משלבת זרועך בזרוע בן זוגך, היום בו מתחילה שארית חייכם המשותפת.

חתונות קונספט בהתאמה אישית

את וודאי רוצה שיום חתונתך יהיה מיוחד, שתהיה לך חתונה מיוחדת, מיוחד עבורך, עבור בן זוגך ועבור כל המוזמנים שיזכו להיות לצדכם ביום זה. חתונה מיוחדת שתתוכנן ותעוצב באופן שיבטא את השמחה וההתרגשות הגדולה שתשרור באוויר. חתונת קונספט אישית רק לך. חתונה אשר תשקף קו ונושא ייחודי לך, ותעוצב באופן שיחבר את כל האלמנטים בה זה לזה. החתונה יכולה לבטא בעיצובה רגעים קסומים מעברכם, רגעים הקשורים להיכרותכם, אירוע חשוב שעברתם יחד. הקונספט המיוחד יבוא לידי ביטוי בכל פרט ופרט בחתונה, בעיצוב החופה, עיצוב השולחנות, סידורי הפרחים, בחירת צבעים ההולמת את הקונספט ואלמנטים נוספים מיוחדים לפי בחירתך.

עיצוב אירועים, קונספט לחתונה, דוכן פרחים לחתונה וגימיקים לחתונה - אמרלו עיצוב אירועים ושזירת פרחים לאירועים

עיצוב אירועים – חתונה במיקום מיוחד

החלום על החתונה המושלמת כולל בחובו מגוון נושאים. בחירת המיקום לחתונה משקפת גם היא את השוני שבך, את הרצון שלך לבטא את עצמך. חתונות בקונספט מיוחד בהתאמה מושלמת לאישיותך וסגנונך ניתן לקיים בסוגים שונים של מקומות לאירועים, ולאו דווקא באולמי חתונות מסורתיים. אמרלו עיצוב אירועים מומחים בעיצובים שונים של חתונה בים, חתונה בטבע, חתונה ביער, חתונה ביקב, חתונה ביפו וכדומה. אנו נדאג שחתונתך תהיה מיוחד במינה, בכל מקום בו תבחרי לקיימה.

עיצוב חתונה בטבע, חתונות בטבע - עיצוב אירועים ועמדת שזירה לאירועים, אמרלו

עיצוב חתונות מיוחדות תוך שירות אישי

אם את חולמת על חתונה מיוחדת, שתעוצב בעיצוב אירועים ייחודי תוך הכרות אישית איתך, אנו באמרלו עיצוב אירועים נשמח לתת לך שירות מקצועי מכל הלב. אנו נשקיע את הזמן הדרוש בהכרות איתך, נקשיב לחלום שלך, נסייע ונכוון אותך עד שנגיע יחד לתכנית החתונה המושלמת עבורך. ניסיונו מאפשר לנו לספק שירות מקצועי ללא פשרות, עיצוב חתונה מיוחדת באופן חדשני, שיתאים לתקציב שיוגדר על ידך.

מעצבי אירועים - אמרלו עיצוב אירועים

שזירת פרחים לאירועים

עמדת שזירה אקטיבית לאירועים היינה דוכן פרחים ייחודי, צבעוני ומרגש המוצב בקבלת הפנים. כל האורחים פוגשים את שוזרות הפרחים החייכניות ומקצועיות בכניסתם לאירוע וזוכים באקססוריז ותכשיטים מפרחים חיים. אנו שוזרים עבורם מגוון רחב של פריטים: סיכות דש לבגד (מותאם לנשים ולגברים על פי הצורך), סיכות שיער, קשתות, זרים לראש, צמידים ועוד – כיד הדמיון. אנו מזמינים אתכם להוסיף סטייל וחוויה מרגשת וייחודית לאירוע שלכם, האטרקציה משדרגת את האירוע ותמונות החתונה הופכות ליוקרתיות וקסומות. שזירת פרחים לחתונה – מזכרת נפלאה ובלתי נשכחת לאורחים!

שזירת פרחים לחתונה, חתונה ביפו - אמרלו עיצוב אירועיםשזירת פרחים לחתונה וחופות מעוצבות - אמרלו עיצוב אירועים

אטרקציות מקוריות לחתונה, רעיונות לחתונה - אמרלו עיצוב אירועיםאטרקציות לאירועים חתונה, אירועים מיוחדים - אמרלו עיצוב אירועים

מאמרים נוספים שיכולים לעניין: