דברים מיוחדים לחתונה

חתונה בטבע 4

אנו מעוניינים להעניק לך ולמוזמנים שלך חוויה שטרם ידעו כמותה, אירוע מלא דברים מיוחדים לחתונה מסוג אחר, אטרקציות לאירועים יוצאות דופן. אנו מספקים מגוון רחב של אטרקציות בהתאמה אישית לכל אירוע, לייעוץ ללא התחייבות התקשרו: 050-9710166 או השאירו פרטים:

את רוצה לספק לאורחים בחתונה שלך חוויה בלתי נשכחת. לא עוד חתונה שכולם כבר ראו, עמוסה באטרקציות מאוסות. בחתונה שלך זה יכול להיות אחרת. חתונה שבייחוד ובמקוריות שלה תפתיע את האורחים בכל רגע ורגע. חתונה מיוחדת בדיוק כפי שאת. מיוחדת במינה.

חתונת קונספט בלעדית

את החתונה שלך האורחים יזכרו לטובה, ואנו באמרלו עיצוב אירועים נדאג לכך,דרך בניית קונספט ייחודי לחתונתך, אשר נתכנן יחד איתך, בהתאם לסגנון האהוב עליך, נשלב שפע של אטרקציות למקוריות לחתונה שהאורחים לא יוכלו להתעלם מהן. אטרקציות מיוחדות שיספקו למוזמנים חוויה בלתי נשכחת, ויתנו להם הרגשה שחשבת עליהם ביום חגיך, ורצית להודות להם בדרך הכי מיוחדת שיש.

עיצוב אירועים ועמדת שזירה לאירועים, אמרלו - עיצוב שולחנות לאירועי חברה, אירועים פרטיים, אירועים עסקיים ואירועי בוטיקעיצוב אירועים ועמדת שזירה לאירועים, אמרלו - חתונה בטבע

בוטיק פרחים אקטיבי

ההפתעה על פני האורחים שלך לא תאחר להגיע. בבואם לחתונה, כבר במתחם קבלת הפנים יקבלו את פניהם בחיוך גדול שוזרות הפרחים שלנו המקיימות שזירת פרחים באירועים, קיימות עמדות שזירה שונות עמדת שזירה קלאסית ועמדת שזירה פרימיום בשני המקרים שוזרות פרחים מקצועיות יפנקו את המוזמנים שלך במתנות מיוחדות. שזירות פרחים ססגוניות, תכשיטי פרחים מיוחדים, בהם יוכלו להתקשט ולהתהדר באירוע. דוכן הפרחים התוסס שלנו מיד ימשוך אליו את כל המוזמנים לחגיגה פרחונית. הבוטיק יעוצב בסגנון ובקונספט ייחודי, עשיר בפרחים טריים, אלמנטיים עיצוביים שונים. הבוטיק שלנו מספק מענה מושלם לכל אורך האירוע, והוא יספק שפע של מתנות לאורחים, אותם יוכלו לקחת למזכרת מערב יוצא דופן.

שזירת פרחים לאירועים, שזירת פרחים - אמרלו עיצוב אירועים

עמדות צילום מרהיבות

המוזמנים באירוע יוכלו להנציח את התרגשותם בעמדות צילום מיוחדות שאנו באמרלו עיצוב אירועים פיתחנו במיוחד, שלטים ססגוניים, שילוו אותם הרבה אחרי שהאירוע יסתיים. עמדות הצילום שלנו מושכות את קהל האורחים, גם את הביישנים במיוחד, להתאחד ולייצר תמונות מלהיבות עם חבריהם.

שזירת פרחים לחתונה, עיצוב מסגרות - אמרלו עיצוב אירועים

מתנות מיוחדות לאורחים

לאורחים שלך מגיע את הטוב ביותר! פרחים מעוצבים ושזורים יחולקו למוזמנים במארזים ובכלים יחודיים,כלי במבוק, אגרטלים צבעוניים , קופסאות מעוצבות ומגוון תכשיטים פרחוניים. צמידים, עגילים, מחזיקי מפתחות, תמונות, זרי פרחים, קשתות שזורות פרחים, סיכות לשיער, כל אורח יוכל לבחור מתנה בהתאם לסגנון המועדף עליו, ואנו נשזור אותה עבורו בעמדת שזירת הפרחים המיוחדת של באמרלו.

שזירת פרחים לאירועים, זר פרחים - אמרלו עיצוב אירועים

מעוניינים לראות את הגלריה המלאה? היכנסו שזירת פרחים לחתונה – גלריית תמונות, מתנות פרחוניות לאורחים – גלריית תמונות

מידע נוסף שיכול לעניין אתכם: