אטרקציות מקוריות לחתונה

עיצוב פרחים, עיצוב אולמות חתונה – אמרלו עיצוב אירועים

אמרלו עיצוב אירועים מומחים בפיתוח של מגוון אטרקציות מקוריות לאירועים. אטרקציות וגימיקים מיוחדים שנועדו להפוך כל אירוע למיוחד במינו. תאמו אתנו פגישה ללא התחייבות ואנו נשמח להפוך גם את החתונה שלכם לחוויה בלתי נשכחת. טלפון מספר:  050-9710166 או כתבו לנו!

לכל זוג יש הייחודיות שלו, וכך גם צריכה להיראות החתונה שלכם! מיוחדת, מקורית, הכוללת עיצוב או קונספט המייחד אותכם מכל חתונה אחרת. כאשר יום החתונה שלכם יגיע, חשוב שתרגישי כי האירוע משקף את הסגנון שלכם, מתאים לסוג המוזמנים שלכם, מעוצב על פי טעמכם, וכולל גימיקים לחתונה שיכניסו את האורחים לאווירה המתאימה.

עיצוב אירועים, תפאורה לאירועים, אירוע בטבע, אירועים בשטח, אירועים על הים ואירוע עסקי - אמרלו עיצוב אירועים ושזירת פרחים לאירועים

אטרקציות בקונספט מותאם אישית

את בשיאן של ההכנות ליום החתונה שלך. לאחר שבחרת היכן לערוך את האירוע, מי יספק את הקייטרינג, בחרת צלמים, מעצב לשמלת הכלה, די ג'י או להקה, הגיע השלב לגבש רעיונות מקוריים לחתונה שילהיבו את האורחים. אטרקציות מיוחדות לחתונה וגימיקים מיוחדים, שיותאמו בקונספט שלהם ובסגנון שלהם לחתונה המושלמת בדיוק כמו שתמיד חלמת שתהיה לך.

עיצוב אירועים, מעצבי אירועים, סידורי פרחים לאירועים ועיצוב אולם לחתונה - אמרלו עיצוב אירועים ושזירת פרחים לאירועים

למלא את האירוע בצבע

השמחה וההפתעה של המוזמנים שלך תהיה רבה. כשהם יגיעו לחתונה ויגלו כי זו לא הולכת להיות חתונה ככול החתונות. החתונה שלך תהיה שונה ומיוחדת, זאת כתוצאה מבחירה של אטרקציות מקוריות לחתונה חדשנית, מפתיעה, ומדליקה במיוחד. מגוון האטרקציות שפותחו באמרלו עיצוב אירועים נועדו לייצר למוזמנים תחושה כי דאגו לחשוב עליהם ולעשות הכל על מנת שהאירוע הזה יהיה מיוחד עבורם. אירוע מלא אנרגיה שמחה ומתפרצת, רחבת ריקודים שלא שוקטת לרגע, צבעוניות וססגוניות ניבטים מכל עבר.

אמרלו עיצוב אירועים ועמדת שזירה לאירועים - רעיונות מקוריים לעיצוב אירועים בקונספט ייחודי וחדשני

בוטיק פרחים אקטיבי

אטרקציה מובילה וחדשנית שמטריפה את האורחים, דוכן פרחים לחתונה בקונספטים משתנים, גדושה בפרחים ועיטורי בדים, אלמנטים עיצוביים מעץ , בשילוב חומרים טבעיים. תוך דקות ינהרו האורחים לחזות בקסם המתרחש מול עיניהם, כאשר שוזרות הפרחים של אמרלו עיצוב אירועים ישזרו עבורם תכשיטי פרחים, מתנות בכלים מעוצבים, מזכרות והפתעות מקוריות. את הבוטיק אנו ממקמים בכניסה למתחם קבלת הפנים, כך שאף אורח לא יפספס את המחזה היפהפייה הזה. עם חיוך רחב ותוך שירות אדיב, יקבל כל אורח מהצוות שלנו הפתעות רבות ומדליקות. עמדת השזירה תעניק אווירה מיוחדת, צבעוניות ססגונית ותייצר אטרקציה עבור המוזמנים במהלך כל האירוע.

שזירת פרחים לאירועים, שזירת פרחים - אמרלו עיצוב אירועים

צילום למזכרת מחוויה מקורית

האורחים לא יפספסו את ההזדמנות להצטלם בעמדות הצילום שאנו מעמידים בסמוך לבוטיק הפרחים האקטיבי. צעירים ובוגרים, חברים ומשפחו ינהרו יחד בשמחה להנציח את עצמם באירוע מלא קסם. לבושים במיטב מחלצותיהם, מעוטרים בתכשיטי הפרחים אשר קיבלו באירוע, אוחזים במתנות ומזכרות פרחונית לאורחים, יצטלמו יחד באווירה שמחה ומחשמלת.

שזירת פרחים לחתונה, עיצוב מסגרות - אמרלו עיצוב אירועיםאטרקציות מקוריות לחתונה, רעיונות לחתונה - אמרלו עיצוב אירועים

מעוניינים לראות את הגלריה המלאה? היכנסו שזירת פרחים לחתונה – גלריית תמונות, מתנות פרחוניות לאורחים – גלריית תמונות

תוכן נוסף שיכול לעניין: