עמדת שזירה – קלאסית

תכשיטי פרחים – אמרלו עמדת שזירה אקטיבית

כבר בקבלת הפנים נקשט את האורחים בתכשיטים מפרחים טריים ונהפוך את האירוע שלכם לחגיגה צבעונית ואנרגטית, לייעוץ ללא התחייבות התקשרו: 050-9710166 או השאירו פרטים:

חנות פרחים קטנה ובה תכשיטי פרחים לאורחים במתנה. עמדת השזירה הקלאסית שלנו מעוצבת בקפידה ובנוייה משלחנות, אביזרי עיצוב שונים והמון פרחים. כאשר האורחים נכנסים לאירוע, אם זה באולם, בגן אירועים או בטבע צוות שוזרות מקצועיות, מקבלות את פניהם,בעמדה צבעונית ומשמחת, כל אורחת ואורח מוזמנים להגיע לעמדה ולהטקשט בתכשיט פרחים מיוחד,תוך כמה שעות האירוע נצבע בשלל צבעים והפרחים מבצבצים על כל המוזמנים.

שזירת פרחים לאירועים בהתאמה אישית - עיצוב אירועים אמרלושזירת פרחים לאירועים הפתעה לאורחים בקבלת הפנים - עיצוב אירועים אמרלו

שזירת פרחים לאירועים –  לאיזה אירועים תתאים עמדת השזירה?

הדבר היפה בעמדת שזירה זה השילוב של שמחה, פרחים, מתנות ותכשיטים – שילוב מנצח המתאים לכל מקום וכל אירוע!

אנו מגיעות עם עמדת השזירה שלנו להפריח אווירה פרחונית בכל סוגי האירועים, אם בחתונות, בת מצווש פרחונית, אירועי חברות, הרמת כוסית לתחילת השנה במשרדים, יום הולדת, הפקות אופנה, השקות… וכל אירוע שתרצו להשיג אווירה יחודית ומתנות מקוריות למוזמנים שלכם, עמדת השזירה בהחלט עושה את העבודה. בכל מקום או אירוע שאנו מגיעות עם עמדת השזירה.

שזירת פרחים לאירועים מיוחדים בעיצוב אישי - עיצוב אירועים אמרלו

מה כוללת עמדת שזירת פרחים לאירועים?

אנו מגיעות צצות של שוזרות בין 4-2 שעות לפני תחיל האירוע, עם כל הציוד ושלל פרחים. מכינות, שוזרות ומעצבות את העמדה, כשהכל ממוקם ומוכן אנו מתפנות לשזירת תכשיטי הפרחים: קשתות, סיכות,דש לגבר, שרשראות, צמידים, זרי ראש, מחזיקי מפתחות ועוד.. וכולם מעוטרים בפרחים טריים כמובן. כאשר האירוע מתחיל אנו מוכנות עם עמדה פרחונית ויפה וכמות מוצרים שזורים ומוכנים, במהלך קבלת הפנים אנו שוזרות מוצרים ומעניקות לכל המוזמנים תכשיטי פרחים בהתאמה ללבושם ורצונם. תוך זמן קצר וכבר ניתן לראות ולהרגיש את השמחה וההתרגשות שהעמדה מייצרת, כולם נכנסים לאווירה ייחודית ומשוחררת ומסתובבים עם חיוך גדול ועיטור פרחים המשלים את הלוק בנגיע צבעונית ומעניק הרגשה חגגית ייחודית.

שזירת פרחים לאירועים דוכן שזירת פרחים קסום - עיצוב אירועים אמרלושזירת פרחים לאירועים אירועי בוטיק ואירועי השקה - עיצוב אירועים אמרלו

תוספות מטריפות לעמדת השזירה

כאשר הזמנת עמדת שזירה אנו מגיעות עם מוצרי הבסיס שלנו : קשתות, סיכות, דש לגבר, צמידים וזרים לראש. בדרך כלל בשלב האירגונים עולים כל מיני רעיונות ורצונות נוספים לפינוקים ולאווירה, אנו באמרלו עיצוב אירועים, משלימים לכם את כל האווירה ומשלבים בעמדת השזירה מוצרים נוספים לפי סגנון האירוע ואווירה שתרצו. ישנם אפשרויות רבות לתוספות המתאימות בול לאירוע שלכם, לדוגמא:

  • באירועי צהריים מדהים לשלב:

כובעים השזורים עם פרחים, מניפות, שבשבות מים אישיות, בועות סבון ועוד.

  • באירועי ערב ניתן לשלב:

זוהרים, משקפי שמש, מתנפחים בצורות, זיקוקים לחופה, ממתקים ועוד.

שזירת פרחים לחתונה ועיצוב חופות - אמרלו עיצוב אירועיםשזירת פרחים לחתונה ודוכן פרחים לחתונה - אמרלו עיצוב אירועים

מתנות פרחוניות ומיוחדות למוזמנים:

בכל סוגי האירועים ניתן לשלב מתנות אישיות ממכם לאורחים, תמיד כיף ונעים לקבל מתנה מקורית ולהרגיש את הכרת התודה דרך מתנה פרחונית ואישית ממארגני האירוע לאורחים. בסוף שזירת תכשיטי הפרחים, צצות השוזרות מתחילות במלכת השזירה של מתנות למוזמנים, בסוף האירוע ימתין לאורחים שולחן פרחוני ויפה המלא בסידורי פרחים שאותם הם יקחו כמתנה שתזכיר להם שכל זה לא היה חלום גם ביום למחרת.

שזירת פרחים לאירועים מיוחדים בעיצוב אישי - עיצוב אירועים אמרלושזירת פרחים לאירועים בקונספט ייחודי - עיצוב אירועים אמרלו

תוכן נוסף שיכול לעניין: