עיצוב אירועים

עיצוב אירועים, עיצוב לאירועים – אמרלו עיצוב אירועים

לייעוץ ללא התחייבות התקשרו: 050-9710166 או השאירו פרטים:

הבנת הקונספט העיצובי

עיצוב מוצלח מתחיל כבר בפגישה הראשונה שלכם אתנו. תוך כדי שיחה אנו מגיעים להבנת הרעיון העיצובי המנחה שממנו הכול מתחיל. מאוד חשוב להבין מה אתם רוצים לשדר באירוע, מי הקהל שלכם, מה עושה לכם טוב. אנו מצדנו נבוא עם רעיונות משגעים שיתלבשו על הקונספט שנבנה במיוחד לאירוע שלכם.

לעצב או לא לעצב, זו השאלה?

אסתטיקה זה מושג שקשה לתאר במילים, זה משהו שמרגישים. תשומת הלב לפרטים הקטנים, ההרמוניה בין החלקים שיוצרים את השלם, ההקפדה על ביצוע מושלם, כל אלה יוצרים את ההבדל בין "קישוטים נחמדים" לבין עיצוב שיוצר אווירה . את הקסם הזה מרגישים מיד כשהאורחים נכנסים, רואים את זה על הפנים שלהם באירוע עצמו, וכמובן בתמונות.

עיצוב אירועים, עיצוב פרחים - אמרלו עיצוב אירועיםעיצוב אירועים, עיצוב חתונות - אמרלו עיצוב אירועים

אמרלו עיצוב אירועים מבינים אסתטיקה

בעיצוב, כמו בעיצוב, השמיים הם הגבול. אמרלו עיצוב אירועים לא מגבילים אתכם, כיד הדמיון הטובה עליכם ועלינו והתקציב שתרצו להשקיע, נוכל להתפרע וליצור אירוע שאף אחד לא ישכח. כמובן שהניסיון הרב שלנו בשילוב עם חשיבה יצירתית מאפשר לנו ליצור דברים מדהימים. העיצוב מתוכן לפי הצרכים שלכם ויכול לכלול עיצוב שולחנות לחתונה, עיצוב הכניסה, עמדת שזירה אקטיבית בעיצוב מיוחד, חופות מעוצבות, זר פרחים לכלה, ועיצובים ייחודיים לאירועים עסקיים ואירועים מיוחדים.

התבלין הסודי כבר בפנים

אלמנטים מיוחדים, בתכנון וייצור עצמי של אמרלו עיצוב אירועים בשילוב עם קובי נועם, אמן עבודות עץ (ובן זוגי) נותנים את הטאצ' שעושה את ההבדל. פריטים מעוצבים שלא תראו בשום מקום אחר, מהסיבה הפשוטה שהם יוצרו במיוחד לאמרלו .

עיצוב אירועים, עיצובי שולחן - אמרלו עיצוב אירועיםעיצוב אירועים, עיצוב אירועים חתונות - אמרלו עיצוב אירועים

אילו אירועים אנו מעצבים?

חתונה מיוחדתעמדת שזירת פרחים בחתונה, אירועים משפחתיים מושקעים, אירועים מיוחדים, אירועים בשטח, אירועי בוטיק, אירועים עסקיים, אירוע השקה, אירועי גיבוש לעובדים ולקוחות ודוכן פרחים לחתונה.

מעוניינים לראות את הגלריה המלאה? היכנסו עיצוב אירועים – גלריית תמונות

עיצוב אירועים, קישוטי פרחים - אמרלו עיצוב אירועים