חופות מעוצבות

עיצוב חופות, עיצוב חופה בסגנון פרובאנס – אמרלו עיצוב אירועים

בפגישה אישית אתך נלמד עליך, על האהבות שלך, על הרצון שלך והסגנון הייחודי לך. נציע לך עיצוב חופה בלעדי, אותו נתכנן יחד, ונעניק לך מכל הידע והניסיון שרכשנו בעיצוב חופות מיוחדות לכלות. לייעוץ ללא התחייבות התקשרי: 050-9710166 או השאירי פרטים:

ההתרגשות באוויר. יום חתונתך מתקרב ובא, היום לו חיכית וציפית. יום חתונתך, בו תהפכי מאישה רווקה לאישה נשואה, ותבואי בברית הנישואין עם אהובך. את כבר וודאי מדמיינת את עצמך פוסעת בשביל אל עבר החופה שעוצבה במיוחד עבורך, עיני כל האורחים נישאים אליך. שם ממתין לך בעלך לעתיד, בן זוגך האוהב. ושם, מתחת לחופה מעוצבת יתרחש לו רגע מיוחד, מלא באהבה. עיצוב חופות היינה מומחיות של אמרלו עיצוב אירועים ואנו מקיימים עיצובים בסגנונות שונים.

סוד הקסם

בחתונות יש קסם מיוחד, שלא מתקיים באף אירוע מסוג אחר. אירוע מרהיב ביופיו, המרומם את הזוג המיוחל, משפחתו ואורחיו, מרגש עד דמעות, ומרחיב את הלב. ייחודיות כל חתונה מתאפשרת כתוצאה מהשוני בתכנונם ועיצובם של אלמנטים שונים הנכללים באירוע, המשקפים את הקסם של הזוג ואורחיהם. אמרלו עיצוב אירועים מומחים בחשיבה על אלמנטים עיצוביים מרהיבים, ההפוכים את החתונה לבלתי נשכחת.

עיצוב חופות, עיצוב חופה אביבית - אמרלו עיצוב אירועיםעיצוב חופות, חופות מעוצבות - אמרלו עיצוב אירועים

החופה המיוחדת שלך

רגעים רבים מרגשים אופפים כלה ביום חתונתה. החל מבוקר החתונה, לבישת שמלת הכלה, המפגש הראשון עם אהובך ברגע בו הוא רואה אותך לראשונה בשמלת הכלה. רגע שבו תחווי שיא מיוחד הוא טקס הקידושין, הרגע בו את עומדת מתחת לחופה, עוטה שמלת כלה, בן זוגך אוחז בידך, החופה חובקת, ועוטפת אתכם . חופה לחתונה שלך, שעוצבה בכדי לפאר את היופי שלכם, הייחודיות שלכם, הקסם הטמון בזוגיות שלכם.

עיצוב חופות, עיצוב חופה בלבן - אמרלו עיצוב אירועיםחופות מעוצבות, חופה קלאסית- אמרלו עיצוב אירועים

עיצוב חופה לחתונה שלך

את החופה לחתונה שלך נעצב באמרלו עיצוב אירועים לאחר הכרות אתך. חופה מעוצבת שתדגיש את האלמנטים שבחרת באירוע. את שמלתך, את סגנון החתונה בו את חושקת, את האופי המיוחד של האירוע שתרצי שניצור עבורך.

עיצוב חופות, עיצוב חופה מחיר - אמרלו עיצוב אירועיםחתונה על הים, חתונות בטבע - אמרלו עיצוב אירועים

מידע נוסף שיכול לענייו:

מעוניינים לראות את הגלריה המלאה? היכנסו לעיצוב חופות – גלריית תמונות