עיצוב חופות

גלריה עיצוב מודרני קלאסי 2

באהבה גדולה נשמח להיות שותפים לרגע המרגש שלכם ולעצב עבורכם את החופה המיוחדת לכם. לפרטים ולמידע נוסף התקשרו: 050-9710166 או כתבו לנו!

הרגע שלך עומד להתחיל. כל האורחים שהזמנת לחגוג איתך את יום חתונתך כבר עומדים נרגשים, ממתינים לך בצדי השביל המוביל אל החופה. שביל מעוצב מרהיב ביופיו, מלא בקסם הייחודי רק לך. משפחה, חברים ומכרים נושאים עיניהם אליך. עוד רגע תפסעי אל עבר החופה שעוצבה במיוחד עבורך, החופה תחתיה יתקיים טקס הקידושין, שיאחד אותך בברית הנישואין עם אהובך.

חופות מעוצבות בקונספט ייחודי

את חלמת על הרגע הזה הרבה זמן, ואנו כאן בכדי להגשים עבורך את חלומך. אנו באמרלו עיצוב אירועים נעצב עבורך את החלק המרכזי של האירוע החגיגי שלך, בהתאם לסגנון הייחודי לך. ניצור עבורך את התפאורה המדויקת לך, חופה מעוצבת בסגנון שיאפשר לך לבטא את כל מה שמיוחד וקסום בך. נהפוך כל חופה סטנדרטית לחופה יוצאת דופן, בהתאמה לכל קונספט שתבחרי לאירוע החתונה שלך.

עיצוב אירועים בסגנון מודרני קלאסי - אמרלו עיצוב אירועים ושזירת פרחים לאירועיםחתונות מיוחדות, גימיקים לאירועים - אמרלו עיצוב אירועים

מבחר אלמנטים טבעיים

את החופה הסטנדרטית המוצעת לרוב על ידי אולמות האירועים נשדרג עבורך לכדי חופות מעוצבות, ונעשה זאת באופן שייחד אותה מכל חופה שהאורחים שלך ראו בעבר. באם תעדיפי חופה מסורתית או רפורמית, עיצובה של החופה יפאר ויעשיר את הרגע, יעצים את החוויה שתרגש את כל המוזמנים. עיצוב חופות שאנו מציעים יכול לכלול אין סוף אפשרויות, קשת של עיצובים מרהיבים, שימוש בשלל אלמנטים עיצוביים. בדים מיוחדים, פרחים ועיטורים, במה מוארת עליה תוצב החופה, וכל אלמנט אחד שתאהבי ותתחברי אליו.

עיצוב אירועים לחתונה בים בקונספט ייחודי, אמרלו עיצוב אירועים

עיצוב חופה מותאם אישית

בכל סגנון או קונספט שתבחרי, נדאג ליצור עבורך חופה מעוצבת מרהיבה ביופייה. נלמד להכיר אותך, את הטעם הייחודי שלך, את מה שמייחד אותך מכל כלה אחרת. בהתייעצות ובשיתוף איתך, נעצב את החופה בבדים מיוחדים, נשלב פרחים בשזירת פרחים לאירועים, שזירה מקצועית. נוסיף עיטורים ואלמנטים עיצוביים, לכדי החופה שתמיד חלמת עליה.

הדרך לחופה שתרגש את האורחים

כשתפסעי על שביל החופה אף אחד לא יצליח לעצור את ההתרגשות. אם על שטיח לבן , עלי כותרת מפרחים טריים ובשילוב של אלמנטים המעוצבים בסגנון התואם את הקונספט שתבחרי, תרגישי שאת מרחפת אל עבר הרגע שבו הקסם עומד להתרחש, מתחת לחופה המעוצבת, יחד עם אהובך. נספק עבורך עיצוב אירועים מושלם יוקרתי שהותאם עבורך באופן אישי.

עיצוב חופות, עיצוב חופה שובל פרחים - אמרלו עיצוב אירועיםעיצוב חופות, חופה מעוצבת - אמרלו עיצוב אירועים

אמרלו עיצוב חופות מיוחדות

אנו כאן באמרלו עיצוב אירועים על מנת לאפשר לך את הרגע שחלמת עליו. לנו חשוב להכיר אותך, ללמוד את הטעם המיוחד שלך, ולייעץ לך מתוך ניסיוננו כיצד להפוך את חלום זה למציאות.

עיצוב חופות, חופה - אמרלו עיצוב אירועים

מעוניינים לראות את הגלריה המלאה? היכנסו לעיצוב חופות – גלריית תמונות

מידע רלוונטי נוסף: