עיצוב אירועי חברה

16358051_10154884409637808_263336188_o

אתם מוזמנים ליצור עמנו קשר ולקבל ייעוץ והכוונה לעיצוב אירוע החברה שלכם המותאם לקונספט ולצורך הייחודי של חברתכם. התקשרו: 050-9710166 או כתבו:

לעצב את ההצלחה, אירועי חברה דורשים רמה גבוהה של עיצוב ותשומת לב לפרטים הקטנים, כך תעצבו ותמתגו את ההצלחה שלכם בצורה מיוחדת שתרשים ותרגש את הלקוחות, העובדים והעמיתים שלכם. לא משנה איזה אירוע אתם חוגגים – העיצוב הוא חלק בלתי נפרד מהפקת האירוע. אך למרות הטרנד ההולך וגובר של עיצובי אירועים, לא דומה עיצוב בת מצווה או עיצוב חתונה לעיצוב אירועי חברה.

עיצוב אירועי חברה לחברת פלאפון - אמרלו עיצוב אירועים ושזירת פרחים לאירועים

מה מיוחד בעיצוב אירועי חברה?

אירועים שמטרתם לחגוג רגע משמח, כוללים לרוב מוזמנים מהמשפחה הקרובה והמורחבת וממעגל החברים של בעלי האירוע. באירועי חברה זה אחרת. שם לעתים הגורם המאחד בין המוזמנים הוא מקום עבודתם, או נושא מקצועי כזה או אחר. במקרים רבים, האורחים אינם מכירים אחד את השני ולכן אין את אותה הרמוניה חגיגית המאפיינת אירועים משפחתיים.

להתאים את האירוע למוזמנים, הקשר בין העיצוב להצלחת האירוע, תלוי קודם כל בהגדרת מטרות האירוע ומיהם המוזמנים. אירועי חברה מקיימים בדרך כלל לעובדי החברה ולבני משפחותיהם, לכנס מקצועי, אירוע הבא לקדם  מוצר מסוים או לחגוג הצלחה של מוצר אחר, הרמת כוסית, ערבי גיבוש, השקה של מוצר חדש, אירוע ללקוחות או משקיעים, תערוכות ועוד. הגדרה נכונה של מטרת האירוע תסייע לעצב אותו בהתאם.

אירועי חברה – ליצור חוויה

בעיצוב אירועי חברה שמים את הדגש על יצירת חוויה נעימה למשתתפי האירוע, באמצעות מוטיבים הקשורים למטרת האירוע. אם מטרת האירוע היא להביע הערכה לעובדים או לקראת חג מסוים, כמו, הרמת כוסית לקראת השנה החדשה, העיצוב יהיה סביב נושא הרמת הכוסית. סגנון עיצוב כזה מתאים גם כאשר חברה עורכת אירוע לכבוד עובדים שילדיהם עולים לכיתה א' או מתגייסים לצבא.

עיצוב אירועי חברה לחברת תמחש תעשיות מתכת מיתוג ייחודי - אמרלו עיצוב אירועים ושזירת פרחים לאירועים

למתג את ההצלחה בעיצוב אירועי חברה

לא דומה עיצוב אולם לחתונה לעיצוב אולם כנסים. בעיצוב אירועים קטנים משפחתיים, שמים דגש על עיצוב חגיגי ואישי יותר. בעיצוב אירועים קטנים עסקיים, או אירועי חברה גדולים, מטרת העיצוב היא אחרת: למתג את ההצלחה את בית העסק.

מיתוג ההצלחה יכול להיות סביב מוצר מסוים שעומד לקראת סוף שלבי הפיתוח ורוצים לשווק אותו בצורה מקורית, במקרה כזה אפשר ליצור מזכרות הנושאות את לוגו החברה או קשורות למוצר, לעצב את מתחם האירוע עם כרזות מתאימות ודוכנים.

עיצוב אירועים עסקיים ועיצוב אירוע חברה, שזירת פרחים מהכישרון והאהבה הנקית שיש לי לפרחים עולם של יופי, ניחוח ורעננות - אמרלו עיצוב אירועים ושזירת פרחים לאירועים

עיצוב אירועי חברה עוזר לשדר הערכה כלפי העובדים והצלחה כלפי חוץ. אתם מוזמנים ליצור קשר עם צוות אמרלו עיצוב אירועים בטלפון מספר: 050-9710166 ולקבל ייעוץ והכוונה לגבי חבילת עיצוב מותאמת לאירוע הייחודי שלכם בכל קונספט שרק תבחרו!
תוכן נוסף שיכול לעניין: