רעיונות מקוריים לחתונה

עיצוב חופות, עיצוב גן אירועים – אמרלו עיצוב אירועים

לנו חשוב לשמח חתן וכלה ואנו עושים זאת במקצועיות ובאהבה, לפגישת ייעוץ ללא התחיבות התקשרו אלינו:  050-9710166 או כתבו לנו!

כמעט כל ההכנות לחתונה כבר מאחוריך. בחרת אולם או גן בו תערכי את הערב המיוחד שלך, מצאת צלמים, בחרת קייטרינג, עיצבת שמלת כלה וזר כלה. עכשיו הגיע השלב בו עליך לדאוג לרווחת האורחים והמוזמנים. את עומלת על מציאת רעיונות מקוריים לחתונה שלך, כאלו שיפתיעו ויגוונו למוזמנים את החתונה שלך מכל חתונה אחרת שנכחו בה.

שזירת פרחים לאירועים מפריחים אווירה צבעונית - עיצוב אירועים אמרלו

 

אטרקציות ייחודיות לאירוע שלך

אם את חושקת באירוע חתונה יוצא דופן, אנחנו באמרלו עיצוב אירועים נוכל לסייע בידך לעשות זאת. אנו נדאג לשלב באירוע שלך מגוון פעילויות, גימיקים ואטרקציות שישלהבו את האורחים שלך לאורך כל האירוע. אטרקציות מקוריות לחתונה בכל סגנון וקונספט שתבחרי. גימיקים לחתונה בהם ייקחו חלק בצורה אקטיבית כל האורחים, צעירים ומבוגרים, כך שגם הביישניים ביותר לא יעמדו בפיתוי להשתתף.

רעיונות מקוריים לחתונה, אירועים מיוחדים - אמרלו עיצוב אירועיםרעיונות מקוריים לחתונה, אירועים עסקים - אמרלו עיצוב אירועים

חושבים על כל אורח ואורח

כאשר אנו באמרלו מתכננים קונספט של אטרקציות לאירועים עמדת שזירת פרחים בחתונה , אנו דואגים שיספק מענה מושלם לכל סוגי האורחים. האטרקציות המוצעות על ידינו מאפשרות לכולם לקחת חלק בחגיגה. עם חיוך גדול על הפנים, ותוך תשומת לב ורגישות לאורחים, אנו נספק לך ערב מלא כיף, אנרגיה מתפרצת, ושמחה גדולה.

קונספט לחתונה, חתונה ביאכטה - אמרלו עיצוב אירועיםקונספט לחתונה, חתונה בים - אמרלו עיצוב אירועיםרעיונות מקוריים לחתונה, שזירת פרחים לחתונה - אמרלו עיצוב אירועים

אטרקציות פרחוניות שיפיצו שמחה לכל עבר

כשהמוזמנים שלך יתחילו להגיע, הם יופתעו מתשומת הלב הרבה שיקבלו, כבר במתחם קבלת הפנים. שם נציב את בוטיק הפרחים המיוחד שייצרנו ועיצבנו באמרלו, כך שיספק אטרקציה כפולה. עמדת שזירת פרחים לאירועים אקטיבית, גדושה בפרחים צבעוניים משלל סוגים ומינים, מעוצבת בצורה ייחודית ומזמינה. בעמדת ימתינו שוזרות פרחים חייכניות, שיזמינו את האורחים להתהדר בעיטורי פרחים מיוחדים, שיוכנו במקום במיוחד עבורם. האווירה התוססת שהבוטיק שלנו מייצר מלאת קסם מיוחד. האורחים המשתלהבים ימהרו לגשת ולצפות בשוזרות הפרחים מכינות מתנות ותכשיטי פרחים לאורחים ולמוזמנים. כל אורח שיבקש מתנה ייחודית יוכל לקבלה בשמחה ובאהבה.

רעיונות מקוריים לחתונה, דוכן פרחים לחתונה - אמרלו עיצוב אירועים

להצטלם למזכרת  מאירוע בלתי נשכח

לצד דוכן הפרחים הססגוני שלנו אנו מעמידים עמדות צילום מיוחדות. עמדות בהן יוכלו המוזמנים להצטלם באופן עצמאי במהלך כל האירוע. לשמור לעצמם תמונות למזכרת אותן יקבלו במסגרות פרחוניות. חוויה מעוררת ומרגשת עבור כל האורחים והמוזמנים.

אם מתחשק לך לשלב רעיונות מקוריים לחתונה באירוע שלך, תני לנו באמרלו עיצוב אירועים לסייע לך. אנו נציג בפניך מגוון רחב של אפשרויות מתוכן תוכלי לבחור, תוך גמישות ויכולת להתאים כל אטרקציה ורעיון לקונספט שיבחר על ידיך.

אטרקציות מיוחדות לחתונה, אירוע השקה - אמרלו עיצוב אירועים

מעוניינים לראות את הגלריה המלאה? היכנסו שזירת פרחים לחתונה – גלריית תמונות, מתנות פרחוניות לאורחים – גלריית תמונות.

תוכן נוסף שיכול לעניין: